N Newsletter
Jak pracujemy

Poznajmy się!

Od 2012 zajmujemy się pracą metodą design thinking, jej rozpowszechnianiem i wdrażaniem w organizacjach.

Tworzymy programy, które pomagają firmom rozwijać nowe strategie, usługi i produkty. Przez pracę warsztatową wyznaczamy cele, inspirujemy i motywujemy do rozwoju.

Zajmujemy się zmianą strategiczną w firmach, projektowaniem usług, wdrażaniem i zarządzaniem innowacją i budowaniem efektywnych zespołów.

Mamy za sobą tysiące godzin warsztatowych, setki projektów i dziesiątki zaprojektowanych autorskich procesów i narzędzi. Jako pierwsi na rynku oferowaliśmy Kurs Moderatora Design Thinking i od tego momentu intensywnie rozwijamy DTX Program, aby odpowiedzieć na potrzeby organizacji, które chcą pracować metodą design thinking.

Gdzie nas spotkasz:
22–24.03.2023 | POZNAŃ
Kurs Moderatora DT stacjonarny
3000.00 zł netto
25.04.2023 | ONLINE
Moderowanie Efektywnych Spotkań
350.00 zł netto
11.05.2023 | ONLINE
KURS Projekty Publiczne 2.0
699.00 zł netto
Nasz zespół

Iwona Gasińska-Mulczyńska

WŁAŚCICIELKA DESIGN THINKING INSTITUTE. Business designer, specjalizuje się w budowaniu strategii innowacji firm. Strateg biznesu wspierający firmy w zakresie tworzenia i wdrażania planów rozwojowych. Odpowiada za prowadzenie programów dla właścicieli i zarządów budujących kulturę innowacji w firmach z różnorodnych sektorów gospodarki. Pracuje zarówno z MSP jak i z korporacjami, m.in. Black Red White, Lorenz-Bahlsen, Met-Life, Vorwerk, Swiss Krono.

Katarzyna Talaga-Korcz

DT MASTER. Od ponad 10 lat moderator design thinking. Ma za sobą ponad 300 zrealizowanych warsztatów oraz ponad 20 długoterminowych projektów z obszaru rozwoju usług, produktów czy procesów dla klientów z różnorodnych branż. Współautorka pierwszego w Polsce Kursu Moderatora Design Thinking. Prowadząca webinary, prelekcje z różnych obszarów projektowania i wdrażania innowacji, możecie ją spotkań na konferencjach typu Design Ways czy i-Design. Mentorka w programach związanych z service design, design thinking i UX. W zespole odpowiedzialna, na etapie sprzedaży, za projektowanie indywidualnych ścieżek wdrażania design thinking dla naszych klientów. Wierzy, że każdy jest kreatywny.

Patrycja Korczyńska

CREATIVE BUSINESS PARTNER. Z wykształcenia filozofka, z praktyki konsultantka biznesowa. W DTI pomaga klientom zwiększać innowacyjność poprzez wdrażanie design thinking.Proponuje dobre rozwiązania i prowadzi warsztaty. Kierowanie międzynarodowymi projektami z obszaru zarządzania talentami ujawniło jej super moc, którą jest połączenie myślenia strategicznego z dbałością o operacyjne szczegóły realizacji działań biznesowych. Jej doświadczenie zdobyte w konsultingu i wewnętrznym dziale HR jest gwarancją wrażliwości na potrzeby klienta i jego użytkownika końcowego. Zawodowo interesuje się sposobami wspierania osób neuroróżnorodnych w miejscu pracy i propaguje ideę dobrostanu pracowniczego.

Agata Miryn-Sienkiewicz

MARKETING MANAGER. DT MASTER. CIRCULAR DESIGN LEAD. Prowadzi od kilku lat warsztaty tworzenia innowacji. Pracowała w obszarze programów edukacyjnych i warsztatów dla firm, NGO, uczelni wyższych. Entuzjastka i edukatorka w obszarze zrównoważonego biznesu i rozwoju. Doświadczenie zawodowe obejmuje wieloletnią pracę w marketingu w agencji K2 Internet z największymi markami polskimi i międzynarodowymi (Volvo, Play, T-Mobile, MTV) oraz rozwijanie cyrkularnego modelu biznesowego jako Marketing&Strategy Manager dla start-up'u dekoeko.

Sara Kapela

DT MASTER. Projektuje procesy design thinking i facylituje warsztaty. Od ponad 6 lat działa w branży projektowania usług. Rozwija produkty wewnętrzne, tworzy i prowadzi nowe kursy design thinking. Zarządza projektami strategicznymi i innowacyjnymi dla klientów z biznesu, administracji publicznej i MŚP. Doświadczenie zdobywała realizując projekty m.in. dla: PwC, IKEA, Credit Agricole, Orange.

Ewelina Wyczółkowska

DT MASTER. Project managerka w zespole Design Thinking Institute. Certyfikowany moderator design thinking oraz entuzjastka wszelkich narzędzi usprawniających realizację projektów. Nie znosi wielogodzinnych, nieefektywnych spotkań. Wierzy, że mogą być efektywne i zna na to skuteczne metody.

Ewa Salewska-Sitek

HR+FINANSE DTI. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dotychczas związana z marketingiem, gdzie zajmowała się promocją oraz organizacją warsztatów i wystaw fotograficznych. W DTI jest odpowiedzialna za wprowadzanie ulepszeń w pracy całego zespołu.

Jędrzej Szynkowski

DTI DREAM TEAM. Psycholog, doradca zawodowy, trener. Autor warsztatów i programów szkoleniowych z zakresu kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Uważa, że treningi twórczości mają sens tylko wtedy, kiedy wychodzą poza zabawę i prowadzą do użytecznych rozwiązań. Właściciel pokaźnej kolekcji gier i niestrudzony popularyzator wykorzystywania planszówek w edukacji. Prywatnie miłośnik gitarowych brzmień, brytyjskiego poczucia humoru, literatury grozy (King i Lovecraft) oraz seriali z lat 90.- w szczególności „Z archiwum X” i „Przystanku Alaska”.

Agnieszka Chrostowska

DTI DREAM TEAM. Mówi o sobie, że jest Magdą Gessler dla sklepów. Od ponad 10 lat bada i projektuje doświadczenie użytkownika przestrzeni publicznych i komercyjnych. Specjalizuje się w zwiększaniu efektywności miejsc handlowych poprzez zapewnienie optymalnego doświadczenia klienta i jak najlepszej komunikacji. Ma na swoim koncie opracowania i wdrożenia nowego standardu doświadczenia klienta dla sieci Plus GSM, BNP Paribas, BOŚ Bank, PKO Bank Polski, EURO RTV AGD, LUX MED, Eurobank, Shell i wiele innych. W wolnym czasie śpiewa, koncertuje, nagrywa i produkuje wydarzenia muzyczne.

Tomasz Ferczykowski

DTI DREAM TEAM. Projektant działający na styku designu i biznesu. Doświadczenie zdobywał pracując w branży produkcyjnej, retail oraz finansowej. Obecnie w bankowości wspiera i prowadzi projekty strategiczne, definiuje wyzwania projektowe i poprawia doświadczenie klienta. Uwielbia Design Thinking za stworzenie uniwersalnego języka, którego może nauczyć się każdy. Prowadzi warsztaty i konsultacje dla firm zainteresowanych projektowaniem usług i produktów bez barier w Programie Dostępny Design. Wierzy, że świetne produkty i usługi powstają dzięki otwartości na zmiany, pracy zespołowej i szeroko pojętej ciekawości. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Filip Makowiecki

DTI DREAM TEAM. Projektant, strateg i moderator Design Thinking. Pracuje dla najróżniejszych branż - od finansów i ubezpieczeń po farmację i wydawnictwa. Po godzinach doradza organizacjom pozarządowym (m.in. Tu było, tu stało), projektuje gry miejskie i escape roomy (m.in. escape room w Muzeum Historycznym w Przasnyszu) oraz tłumaczy z angielskiego literaturę dla dzieci i młodzieży (m.in. świetną serię książek o Panu Babingtonie). Jest nieopanowanym pracoholikiem z dużym rozrzutem zainteresowań.

Matylda Czesak

DTI DREAM TEAM. Pracuje jako UX Manager & Service Designer. Zawodowo związana z projektowaniem procesów adopcji narzędzi cyfrowych oraz projektowaniem produktów cyfrowych. Badawczo interesuje się procesami projektowymi zorientowanymi na człowieka oraz innowacjami w zakresie usług, w szczególności projektowaniem miast i usług publicznych. Lubi pracować kreatywnie i testować nowe techniki generowania rozwiązań. W swojej pracy łączy umiejętności organizacyjne i analityczne z nieustającą potrzebą uczenia się każdego dnia.

Alicja Wianecka

DTI DREAM TEAM Projektantka wzornictwa i certyfikowany moderator design thinking. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na co dzień prowadzi testy z użytkownikami, prowadzi procesy kreatywne i projektuje formę oraz stylistykę produktów rynkowych. Obecnie jako Hardware UX Designer w Medicalgorithmics S.A. w dziale rozwoju produktu, gdzie tworzy urządzenia do diagnozy arytmii serca. Z design thinking pracuje od 2013 roku. Najbardziej w tej metodzie lubi skuteczność (to po prostu działa!) i empatyzowanie z użytkownikiem.

Daria Bazydło-Egier

DTI DREAM TEAM. Ekspert w zakresie tworzenia i zarządzania produktami oraz budowania strategii rozwoju biznesu. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów na rynku polskim i zagranicznym, związanych z opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze produktowym i sprzedażowym, analizą rynku oraz zwiększaniem efektywności funkcjonowania organizacji. Wykorzystuje w tym celu design thinking oraz metodologie zarządzania projektami. Doświadczenie zawodowe zdobywała na rynku finansowym, telekomunikacyjnym i gamingowym. Aktualnie Head of Consulting w AnyRobot, gdzie buduje rozwiązania zwiększające efektywność prowadzonego biznesu dla Klientów. Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca i trener. Autor książek i artykułów związanych z zarządzaniem produktami i kreatywnością w biznesie.

Marcin Nawrocki

DT DREAM TEAM brainstormer, ekspert design thinking, moderator procesów kreatywnych. Wieloletnie doświadczenie pracy z zakresu planowania strategicznego w administracji publicznej wykorzystuje przy projektowaniu procesów kreatywnych w firmach, instytucjach i organizacjach non-profit. Wierzy w efektywność dobrze moderowanych burz mózgów.

Dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do zespołu
Design Thinking Institute!

Zaufali nam
Volkswagen Leroy Merlin PayU PricewaterhouseCoopers Ikea Lorenz Miasto Poznań

Społeczność Moderatorów

DTI Dream Team to grupa entuzjastów metody, czyli praktycy design thinking z różnych obszarów. Wszyscy są absolwentami naszego Kursu Moderatora Design Thinking.

Chcemy:

  • poszerzyć zespół DTI
  • angażować Was do różnorodnych działań w ramach naszych produktów
  • animować społeczność
  • wzmagać wymianę wiedzy/ doświadczeń
  • zaprosić Was do rozwijania produktów

Zainteresowany/ Zainteresowana? Pisz: ktk@dt-institute.pl

Dołącz do grona naszych absolwentów i napisz włąsną historię sukcesu.

Kurs Moderatora
Design Thinking

Zobacz więcej

1500

absolwentów
Kursu Moderatora
Design Thinking 

150 

warsztatów
Design Thinking Jam 

30

przeprowadzonych dedykowanych 
Kursów Moderatora Design Thinking 

„5 kreatywnych rytuałów" - przewodnik do twórczej odwagi

Zapisz się na listę odbiorców naszego newslettera z cotygodniowymi inspiracjami, a w prezencie otrzymasz 5 rytuałów wspierających budowanie kreatywnych nawyków.

size: xs
size: sm
size: md
size: lg
size: xl
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby poprawić usługę i dostarczyć dopasowane reklamy. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie plików cookie. Zobacz naszą Politykę plików cookies.